skautské on-line projekty

Nástroje pro tento web

skautis:akce:tabory:vyplneni-taborove-e-prihlasky

Tábory { Mapa stránek }Účastníci a přihláškyTáborové e-přihlášky

Táborové e-přihlášky: Jak vyplnit táborovou e-přihlášku

V e-mailu se žádostí o vyplnění táborové e-přihlášky klikněte na odkaz pro její vyplnění.

Odkaz pro vyplnění e-přihlášky má omezenou platnost, která je uvedena přímo v e-mailu. Po tomto datu již nebude možné e-přihlášku vyplnit.

Poté budete přesměrováni na průvodce vyplnění e-přihlášky, který se skládá z následujících kroků:

1. krok: Ověření vstupu do e-přihlášky (totožnosti účastníka)

2. krok: Rozhodnutí o účasti na táboře

Další postup závisí na tom, zda byla účast potvrzena, nebo ne:

Účast potvrzena : Vyplnění formuláře e-přihlášky

Účast odmítnuta : pokračuje se rovnou dalším krokem

3. krok: Poděkování a odeslání potvrzujícího e-mailu účastníkovi (zákonnému zástupci) i vedení tábora. V případě potvrzení účasti jsou ještě zobrazeny i platební údaje.

Ověření vstupu do e-přihlášky

Táborová e-přihláška: vyplnění, krok 1

Před vstupem do e-přihlášky musí účastník projít bezpečnostním ověřením.

1. Vyplňte všechny údaje.

2. Stiskněte tlačítko Ověřit a pokračovat.

3. Budete přesměrování na další krok, tzn. Rozhodnutí o účasti na táboře.

Nedaří-li se vám údaje vyplnit (stránka zobrazuje např. chybu „Neplatné údaje“), kontaktujte vedoucího tábora (kontakt je uveden v e-mailu s odkazem na vyplnění e-přihlášky). Je možné, že ve vašem účtu ve skautISu jsou chybně vyplněné osobní údaje (pokud máte přihlašovací účet ve skautISu, můžete svoje údaje sami zkontrolovat).

Rozhodnutí o účasti na táboře

Táborová e-přihláška: vyplnění, krok 2

Před samotným vyplněním údajů v e-přihlášce je nutné nejprve potvrdit účast.

Proto na této stránce naleznete souhrnné údaje o táboře a účastníkovi a tlačítka pro rozhodnutí o účasti.

• Chcete-li se tábora zúčastnit, stiskněte tlačítko Ano. Následně se na té samé stránce zobrazí formulář pro vyplnění e-přihlášky.
  • Nechcete-li se tábora zúčastnit, stiskněte tlačítko Ne. Budete rovnou přesměrování na poslední krok, tzn. Poděkování.

Vyplnění formuláře e-přihlášky

Táborová e-přihláška: vyplnění, krok 2a

Pokud potvrdíte účast na táboře, zobrazí se vám na té samé stránce vlastní formulář táborové e-přihlášky.

1. Vyplňte, případně aktualizujte údaje, popis jednotlivých sekcí naleznete níže.

2. Na konci formuláře v sekci Další informace a otázky k vyplnění a v části „INFORMACE, SOUHLASY A ZÁVAZNÁ USTANOVENÍ“ potvrďte pravdivost uvedených údajů, tzn. zaškrtávátko Závazně potvrzuji a souhlasím nastavte na hodnotu Ano.

3. Stiskněte tlačítko Odeslat závaznou přihlášku.

4. Následně budete přesměrování na poslední krok, tzn. poděkování se zobrazením platebních údajů.

Jak formulář vyplnit:

Trvalé bydliště účastníka

Máte-li zadanou adresu ve skautISu, bude tato sekce předvyplněna. Zkontrolujte údaje, případně je aktualizujte. Při vyplňování můžete využít našeptávače adres.

Je-li korespondenční adresa jiná než trvalá, nastavte přepínač Je korespondenční adresa stejná na Ne a do zobrazených polí doplňte korespondenční adresu.

Kontakty na člena

Uveďte kontakty patřící přímo dané osobě.

Neuvádějte zde kontakty na zákonné zástupce (rodiče), ty se vyplňují v následující části „zákonných zástupců“.

První zákonný zástupce, Druhý zákonný zástupce

Tyto části se zobrazují pouze u účastníků mladších 18 let.

Má-li účastník-dítě již ve skautISu kontakty na zákonné zástupce zadány, zobrazí se zjednodušený formulář, jak je to vidět na obrázku v případě prvního zákonného zástupce. U tohoto zákonného zástupce můžete kontaktní údaje aktualizovat.

Pokud si přejete změnit zákonného zástupce, vyberte správný typ a stiskněte tlačítko . Následně buď vyberte osobu s účtem ve skautISu (tzn. volba Vybrání člena organizace je nastavena na Ano), nebo založte úplně nového zákonného zástupce (volba Vybrání člena organizace je nastavena na Ne).

Zdravotní údaje a dovednosti

Doplňte, případně aktualizujte údaje týkající se zdraví a dovedností.

Další informace a otázky k vyplnění

V této části jsou zobrazeny doplňující informace a otázky zadané vedením tábora, tzn. jsou to informace, které se vztahují přímo k tomuto táboru.

Údaje, které vedení označilo jako povinné, jsou označeny symbolem * a je tedy nutné je před odevzdáním přihlášky vyplnit/potvrdit.

Účast nečlena na táboře

Tato část je zobrazena pouze u těch účastníků, kteří nejsou členy organizace. Obsahuje text týkající se poučení k osobním údajům apod. Pro úspěšné odeslání přihlášky je nutné tyto podmínky potvrdit nastavením přepínače Souhlasím s podmínkami účasti nečlena na hodnotu Ano.

Poděkování a odeslání potvrzujícího e-mailu

Při potvrzené účasti

Táborová e-přihláška: vyplnění, krok 3 - potvrzená účast

Po závazném odeslání e-přihlášky vám budou v posledním kroku kromě poděkování ještě zobrazeny i pokyny k platbě.

Tyto pokyny vám také následně přijdou e-mailem.

O vaší účasti je také informováno vedení tábora samostatným e-mailem.

Při odmítnuté účasti

Táborová e-přihláška: vyplnění, krok 3 - potvrzená účast

Odmítnete-li účast, zobrazí se vám stránka s poděkováním.

Následně o odmítnutí účasti budete informováni e-mailem.

NAVIGACETáboryÚčastníci a přihláškyTáborové e-přihlášky

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/vyplneni-taborove-e-prihlasky.txt · Poslední úprava: 01.03.2023 13:34 autor: Jindřiška Voltrová

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki